Všeobecné podmínky akce 5 let pomoci a 6 let záruka „kus za kus“


Platnost akce


Akce platí na nové osobní, SUV a užitkové pneumatiky Lassa zakoupené a odborně namontované v Autorizovaném servise Lassa. Akce platí od 1.3.2021. Podmínkou je nákup celé sady pneu (4 kusů).Registrace = co musím udělat po koupi

Podmínkou platnosti akce je vaše registrace do 14 dnů od data koupě, a to on-line zde. Povinnou součástí registrace je doložení dokladu o koupi pneumatik (faktura/paragon/pokladní doklad apod.). Po registraci obdržíte potvrzení aktivace záruky obratem do mailu.

Rozsah garance = na co máte nárok

Od data registrace budou vaše pneumatiky Lassa chráněny

1) po dobu 5 let nebo do hloubky dezénu 4 mm (osobní a SUV) resp. 5 mm (užitkové) (podle toho, co nastane dříve) proti všem druhům neúmyslného a neopravitelného poškození (jako například proražení vzniklé vjetím do díry nebo najetím na obrubník, protržení vzniklé najetím na ostrý předmět apod.);

2) po dobu 6 let nebo do hloubky dezénu 4 mm (osobní a SUV) resp. 5 mm (užitkové) (podle toho, co nastane dříve) na všechny výrobní vady (tedy 4 roky nad rámec zákona).


Uplatnění záruky = co dělat v případě poškození pneu

V případě poškození pneu kontaktuje přímo Autorizovaný servis Lassa, ve kterém jste pneumatiky zakoupili a předložte mu prosím vaše potvrzení aktivace záruky. V případě oprávněného nároku pro vás pneuservis bezplatně zajistí novou pneumatiku a provede také její bezplatnou montáž.


Další podmínky

Záruka není přenosná z kupujícího na jinou osobu (např. na nového majitele vozu), ani z konkrétního vozu/SPZ na jiný vůz/jinou SPZ. Neplatí na poškození způsobené úmyslně nebo z nedbalosti, v případě krádeže, ani v případě použití v profi nebo hobby motorsportu. Neplatí na nákladní pneumatiky 17,5". V případě vandalismu je podmínkou pro uplatnění záruky doložení zápisu o šetření ze strany PČR. V případě oprávněného nároku bude v rámci této akce nahrazena maximálně jedna pneumatika ze zakoupené sady. Minimální hloubka dezénu 4 mm (osobní a SUV) resp. 5 mm (užitkové), měřeno minimálně na 4 místech na dané pneu, za výslednou hloubku dezénu bude považována prostřední hodnota naměřená Autorizovaným servisem Lassa.